Financovanie

 Klasický alebo finančný leasing? Prípadne prenájom s komplexnými službami? Aký typ financovania je pre vás najvhodnejší? Nájdeme riešenie, ktoré bude najlepšie vyhovovať vám a vášmu projektu.

KOMPLEXNÝ PRENÁJOM S FINANCOVANÍM - ROBINCO KOMFORT PROGRAM

Doba trvania: 15 – 60 mesiacov
Zahrnutie splátky a ceny služieb do nákladov v plnej výške
Možnosť obmeny predmetu leasingu na konci za nový
Produkcia dokumentov bez starostí - tlač, kopírovanie, skenovanie, faxovanie, obálkovanie, frankovanie
 Produkt je určený pre zákazníkov, ktorí preferujú okrem prenájmu samotného zariadenia i zabezpečenie komplexných služieb starostlivosti bez ďalších nákladov. Pri realizácii zmluvy je možné zvoliť si rozsah starostlivosti a dodávaného spotrebného materiálu (napr. papier pre multifunkčné zariadenie). Garantovaná cena počas celej doby prenájmu. ROBINCO KOMFORT PROGRAM je maximálne prispôsobivá servisno-materiálová služba, ktorá vás zbaví všetkých starostí s tlačou, kopírovaním, skenovaním, faxovaním dokumentov, ale tiež aj s ich poskladaním, vložením do poštovej obálky a jej ofrankovaním. Vďaka tejto službe pripravenej „na vašu mieru“ sa budete môcť venovať viac vašej hlavnej činnosti, ktorá vám prináša zisk.
ROBINCO KOMFORT PROGRAM vám zabezpečí plynulú prevádzku a profesionálnu údržbu vašich reprografických, obálkovacích a frankovacích zariadení spolu s dodávkou spotrebného materiálu. Na zariadenia zahrnuté v tomto programe automaticky získavate predĺženú záruku platnú počas celej doby trvania spolupráce. ROBINCO KOMFORT PROGRAM vám poskytne istotu trvalo vysokej kvality vami vyprodukovaných čiernobielych a farebných dokumentov, ako aj profesionálny vzhľad vašich poštových zásielok.

Čo získate s ROBINCO KOMFORT programom?

 • Garantovanú fixnú cenu počas celej doby trvania zmluvy.
 • Prehľadné položky za služby na faktúre.
 • Platíte len to, čo naozaj vyprodukujete.
 • Kompletné služby od jedného spoľahlivého dodávateľa.
 • Odborné poradenstvo pri výbere najvhodnejšieho riešenia.
 • Bezplatnú inštaláciu zariadenia a zaškolenie obsluhy.
 • Záruku na vaše zariadenie počas celej doby trvania služby.
 • Neprekvapí vás žiadna neplánovaná servisná platba a náklady spojené s výrobou dokumentov si odteraz ľahko vypočítate.
 • Prostriedky, ktoré nemáte viazané v nákupe a skladovaní spotrebného materiálu. Servisno-materiálová služba je zahrnutá v jedinej mesačnej platbe.
 • Možnosť pružne zmeniť objem spracovaných dokumentov, ak potreby na objem tlače, kopírovania, či obálkovania vo vašej organizácii narastú alebo klesnú.
 • Dodávku originálneho spotrebného materiálu aj papiera až k vášmu zariadeniu. Nemusíte sa preto viac zaoberať ich objednávaním.
 • Prvotriednu kvalitu výstupov a garanciu trvalej funkčnosti vášho zariadenia.

LEASING

Classic leasing

Forma operatívneho leasingu
Doba trvania: 15 – 60 mesiacov
Minimálna obstarávacia cena: 500,- € bez DPH
Zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške
Možnosť obmeny predmetu leasingu na konci za nový
 Produkt je určený zákazníkom, ktorí si uvedomujú v dnešnej dobe rýchleho morálneho zastarania technológií potrebu investovať do najmodernejšej techniky za účelom zachovania si náskoku pred konkurenciou. Zároveň nechcú mať starosti s recykláciou, skladovaním či zobchodovaním použitej techniky.

Finančný leasing

Doba trvania: 36 – 60 mesiacov
Minimálna obstarávacia cena: 1 000,- € bez DPH
Zaradenie predmetu leasingu do majetku a jeho odpisovanie
Kúpna cena na konci: dohodnutá symbolická čiastka
 Produkt určený zákazníkom, ktorí práve nemajú potrebnú hotovosť, alebo chcú svoje voľné prostriedky investovať radšej do predmetu svojho podnikania. Chcú si zaobstarať moderné vybavenie so zámerom po uplynutí obdobia leasingu túto techniku odkúpiť do vlastníctva za dohodnutú symbolickú cenu.