Tlačiarne plastových kariet

Datacard SP25 Plus
SP25Plus_angled_738X861_LR.jpg
Cenovo prístupná a flexibilná, navrhnutá pre aplikácie s menším objemom vydávaných kariet. Nízka nadobúdacia cena a prijateľné prevádzkové náklady.
Datacard CD800
CD800_Left_Lights_On_806X619.jpg
Profesionálna tlač kariet. Nové vlastnosti a možnosti integrované v tejto tlačiarni z nej robia lídra v segmente profesionálnych tlačiarní.
Datacard CD800CLM
CD800_CLM_AngledView_249X313_lr.jpg
Inovácie, ktoré oceníte CD800 CLM obsahuje všetky inovatívne funkcie tlačiarne CD800. Okrem toho ponúka jedinečné výhody s cieľom zvýšiť bezpečnosť, trvanlivosť a kvalitu.
Datacard FP65i
PG_LR_fp65i.jpg
Bezpečné vydávanie platobných kariet na počkanie. Tlačiareň platobných kariet FP65i slúži na okamžité vydávanie nových a náhradných kreditných i debetných kariet.
Datacard SR300
SR300_900X766.jpg
Retransferová tlačiareň kariet s kódovaním čipov, magnetických prúžkov a voliteľným laminátorom.
Tlačiarňou SR300 docielite výnimočnú reprodukciu grafických motívov.
Datacard 1-2-3
123_Easy_ID_System_832X542.jpg
Zvýšte stupeň zabezpečenia Vášho podniku alebo organizácie s kompaktným identifikačným systémom Datacard 1-2-3, ktorý zvládnete nakonfigurovať už za 20 minút.

Embosery

Datacard CE840
CE840_Angle_570X730_LR.jpg
Okamžité vydávanie personalizovaných kariet s precíznou embosovou a indentovou tlačou zvyšuje bezpečnostnú a estetickú kvalitu vašich kartových programov.
Datacard CE870
PG_LR_CE870_frontAngle_Multihopper2.jpg
Vydávajte embosované kreditné alebo debetné karty kdekoľvek a kedykoľvek.
Datacard® instant issuance solutions - spolu so systémom CE870 Vám to umožní.

ID Softvér

Datacard IDCentre Lite
PG_LR_IDCentre.jpg
Jednoduchá obsluha, profesionálne výsledky. Vyberte si túto edíciu softvéru s najdôležitejšími funkciami, potrebnými na vytvorenie a správu začínajúceho kartového programu.
Datacard IDCentre Bronze
PG_LR_IDCentre.jpg
Jednoduchá integrácia, veľká produktivita kariet. Tento softvér ponúka intuitívne a univerzálne nástroje pre návrh a tlač identifikačných kariet s fotografiami.
Datacard IDCentre Silver
PG_LR_IDCentre.jpg
Flexibilná modulárna platforma.
Ponúka samostatne predajné aplikácie na návrh a výrobu kariet, takže je možné si zostaviť ideálne riešenie podľa vlastných požiadaviek.
Datacard IDCentre Gold
PG_LR_IDCentre.jpg
Pokročilé funkcie pre sofistikované identifikačné karty. Najvyššia edícia softvéru pre návrh a tlač kariet. S týmto softvérom získate maximálnu kontrolu nad Vašimi kartami, reportami a formulármi.
Datacard Visitor Pointe™
photo-id-software-visitor-manager.png
Rýchla a efektívna registrácia príchodu návštevníkov. Tlačte návštevnícke karty rýchlo a jednoducho zosnímaním údajov z osobných dokladov.
Datacard Photo Pointe™
PG_LR_TruPhotoPro.jpg
Komfortný spôsob snímania a spracovania fotografií. Systémy Photo Pointe umožňujú užívateľom snímať, orezať a tlačiť kvalitné plnofarebné fotografie za menej než 8 sekúnd.
Datacard Signature Pointe™
PG_LR_trusignature.jpg
Spoľahlivý systém na okamžité, precízne digitálne snímanie podpisov. Signature Pointe prináša jednoduchú funkcionalitu, potrebnú na snímanie podpisov a ich včlenenie do grafiky.
Datacard CardWizard®
card_wizard_DVD_Box.png
CardWizard® je svetovo najpredávanejšie riešenie pre okamžité vydanie debetných a kreditných kariet. Za pár minút majú zákazníci aktivovanú personalizovanú kartu.
Datacard TruCredential™
photo-id-software-trucredential-detail.png
Intuitívny webovo orientovaný softvér novej generácie pre návrh a tlač kariet